Zobacz co nasza firma może zaoferować właśnie dla Ciebie.

Branża elektryczna zmienia się bardzo szybko, bądź na bieżąco i przeglądaj najnowsze wiadomości z zakresu instalacji elektrycznych.

W górnej części zdjęcia wyróżniono symbol wyłącznika seryjnego. Przy pomocy tego wyłącznika możemy rozdzielić instalację oświetlenia w pokoju i wydzielić dwie grupy oświetlenia. Drugą funkcjonalnością jest możliwość "zapalania lampy w połowie lub w całości". O tym jak będzie sterowane oświetlenie decyduje sposób wykonania instalacji elektrycznej a nie sam wyłącznik, który jest tylko urządzeniem wykonawczym. Symbole tych wyłączników są ustandaryzowane i rzadko występują inne oznaczenia tych elementów instalacji elektrycznej. Czytaj dalej

Artykuł ma charakter poglądowy i nie może być traktowany jako źródło wiedzy wykorzystywane do rzeczywistych napraw czy prac przy prądzie elektrycznym, ani wniosków teoretycznych mogących prowadzić do błędnych decyzji. Ponadto upomina się, że wszelkie prace związane z prądem elektrycznym, oraz wszelako pojętą instalacją elektryczną, powinny wykonywać osoby do tego uprawnione, z odpowiednim wykształceniem kierunkowym, wiedzą i zaświadczeniami.

Masz problemy z instalacją elektryczną w swoim domu? Budujesz dom i chcesz byśmy wykonali dla Ciebie prace związane z częścią elektryczną budowy? Skontaktuj się z nami już teraz!

Poznań i okolice to obszar na terenie którego wykonujemy dla Państwa usługi elektryczne!